REZERVOVANÉ - NA PRENÁJOM - Rodinný dom pri centre
Cena:
400,00 €/mesiac
Kraj: Košický kraj
Okres: Michalovce
Obec: Michalovce
Ulica: Ant. Bernoláka
Kategória: Domy a vily
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb: 2
Úžitková plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 180 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón:nie
Loggia:nie
Terasa:nie
Vyhradené parkovanie:nie
 
ID inzerátu: 2017185125

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Prenajmeme menší rodinný dom s garážou v centrálnej zóne, situovaný pri mestskom parku, vhodný pre bývanie alebo podnikateľskú činnosť. Dom sa nachádza na pozemku v celkovej ploche 180 m2, oplotený pozemok, dvor vydláždený zámkovou dlažbou, garáž/dielňa za domom, parkovanie pred domom na ulici alebo vo dvore. Dispozične dom pozostáva z dvoch samostatných izieb situovaných na ulicu, vstupná chodba, kúpeľňa s WC, priestranná prepojovacia chodba, komora, kuchyňa vybavený kuchynskou linkou a sporákom, stôl.
Dom nie je zariadený nábytkom. Okná sú plastové s textilnymi žalúziami, zavedené ústredné kúrenie plynovým kotolom, k dispozícii aj kachľová pec, zavedený verejný vodovod, elektrina, kanalizácia, podlahy sú plávajúce laminátové, na vstupe a v kúpeľni je keramická dlažba, nové vchodové dvere. Dom je vhodný pre menšiu rodinu 2 osoby, bezbariérový, výborné riešenie ak máte aj psíka, lokalita pri mestskom parku, centrum mesta, pri VIII. ZŠ alebo pre podnikateľskú činnosť napr. administratíva, krajčírstvo, masáže, internetový obchod / sklad.
Cena nájmu je 250 Eur mesačne, energie / cca 130 až 150 Eur / hradí nájomca osobitne priamo dodávateľom - voda, odpad VVS, elektrina - VSE a plyn SPP / varenie, kúrenie/ + internet a TV signál
Depozit pre začiatkom nájmu: 500,- Eur
Trvanie nájmu minimálne 1 rok / 2 osoby

Maklér:

makler
Zdenka Koreňová
0915 900 989
adreality-ZVNC-adreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.