Komerčný objekt s pozemkom v obci Palín
Cena:
55 000,00 €
Kraj: Košický kraj
Okres: Michalovce
Obec: Palín
Ulica: Hlavná
Kategória: Komerčné objekty
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 0
Úžitková plocha: 500 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Vyhradené parkovanie:áno
 
ID inzerátu: 2017185127

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme dvojpodlažný komerčný objekt s pozemkom vo výmere 1014 m2 situovanom v obci Palín, 12 km od okresného mesta Michalovce, pri hlavnej ceste na trase Michalovce - Veľké Kapušany. Objekt bol v minulosti využívaný ako výrobná prevádzka pekárne v prízemí + obchodná prevádzka, na poschodí kancelárie, šatne, sociálne zariadenia.
Budova je tehlová stavba, čiastočne podpivničená, plechová strešná krytina, zavedená elektrina, vodovod, ústredné kúrenie - plyn, odpad - žumpa, v zadnej časti nakladacia rampa, objekt je v pôvodnom stave, výrobné zariadenia pekárne sú priebežne odpredávané a demontované.
Pozemok je oplotený, asfaltové plochy, vstup do budovy je z čelnej strany budovy a zadnej časti z dvora, bočný prístup. Parkovanie pred objektom.
Zastavaná plocha stavbou je 390 m2, rozmery pôdorysu stavby sú 26 x 15 m, poschodie cca 150 m2, celková plocha pozemku je 1 014 m2, šírka pozemku je 19 m
V súčasnosti je využívaná iba časť budovy v prízemí - maloobchodná predajňa.
Objekt je vhodný pre zriadenie výrobnej prevádzky v prízemí, poschodie je možné využiť pre účely administratívy alebo bývania.

Maklér:

makler
Zdenka Koreňová
0915 900 989
adreality-ZVNC-adreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.