Rodinný dom s tromi bytovými jednotkami v lokalite IBV Stráňany

Cena:
399 000,00 €
Kraj: Košický kraj
Okres: Michalovce
Obec: Michalovce
Ulica: IBV
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 250 m2
Plocha pozemku: 900 m2
Energ. certifikát: G
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 2017185386
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme trojpodlažný rodinný dom v pokojnej rezidenčnej lokalite, s pozemkami v celkovej výmere 900 m2. Šírka pozemku - uličná čiara 30 m, v zadnej časti 20 m, dĺžka pozemku je 35 m.
Rodinný dom je zaujímavý, atypický projekt s tromi samostatnými bytovými jednotkami, dvojgarážou a peknou záhradou so skleníkom a skladom. Každá bytová jednotka ma samostatný vstup, samostatnú kuchyňu a kúpeľňu.
Dve bytové jednotky sú s identickou dispozíciou s plochou cca 110 m2 ( 3 izby, loggia, balkón, kuchyňa, špajza, kúpeľňa, WC, chodba, šatník )
Bytová jednotka v prízemí pozostáva dispozične z kuchyne, kúpeľne, WC, chodba, 2 izby, ďalej v prízemí sa nachádza dvojgaráž, kotolňa, východ do záhrady ( možnosť prebudovania bytu )
Dom je napojený na všetky inžinierske siete - elektrina, verejný vodovod, verejná kanalizácia, plyn, zavedené ústredné kúrenie plynovým kotlom.
Dom je stavba z 80 - tych rokov, po prevedenej čiastočnej rekonštrukcii - plastové okná sú v celom dome, zachovalý, udržiavaný stav, veľkorysý, presvetlený obytný priestor, oplotený pozemok
Pozemok ma celkovú výmeru 900 m2, možné rozšírenie stavby, vybudovanie samostatných garáži, priestor pre bazén, športové aktivity alebo iný projekt, možnosť oddelenia pozemku.
Rodinný dom s veľkou záhradou ponúka komfortné bývanie pre dve rodiny alebo spojenie bývania s podnikateľskou činnosťou ( účtovníctvo, kaderníctvo, masáže, remeselník, galéria )
Skvelá investičná príležitosť - možnosť prenajímania apartmánov / prebudovanie na penzión, sídlo firmy, súkromnú/komunitnú školu, vzdelávacie centrum
Cena domu s pozemkami : 399 000,- Eur

Maklér:

makler
Zdenka Koreňová
0915 900 989
adreality-ZVNC-adreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.