Rodinný dom s veľkou záhradou v obci Tušice

Cena:
75 000,00 €
Kraj: Košický kraj
Okres: Michalovce
Obec: Tušice
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 100 m2
Plocha pozemku: 5536 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 2017185417
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme starší domček s veľkým pozemkom v obci Tušice, vzdialenej 17 km z Michaloviec, 14 km od Trebišova a 44 km z Košíc.
Obec Tušice ma 700 obyvateľov, v obci je kultúrny dom, dva kostoly, potraviny, školy sú v susednej obci v Tušickej Novej Vsi.

Rodinný dom - typ vinkeľ je v pôvodnom, udržiavanom stave, dispozične pozostáva z troch obytných miestnosti a príslušenstva : chodba, komora, špajza, kúpeľňa, sklad, pivnica, garáž, sklady, dielňa.
Dom je zmiešanej konštrukcie : tehla, kváder, sedlová strecha, napojený na elektrinu, plyn, kanalizáciu, vodovod, zdroj pitnej vody - studňa, kúrenie je lokálne plynovými pecami / gamatky, vek stavby je cca 60 rokov
Podlahy v dome sú betónové s PVC krytinou, dlažba v kúpeľni, ohrev vody el. bojlerom, okná sú pôvodné drevené, dve okná v dome sú plastové, podpivničenie domu je čiastočné a to v časti pod kuchynkou.
Zastavaná plocha domom je 130 m2, dvor 550 m2, záhrada 200 m2, orná pôda za domom ma plochu 4 650 m2, spolu 5536, šírka pozemku je 21 m.

Pekný rovinatý pozemok pravidelného tvaru je svojou veľkosťou vhodný aj pre výstavbu ďalšieho projektu pre bývanie, rozšírenie stavby alebo podnikanie, napr. opravárenská dielňa, remeselná výroba, služby.
Dom je svojim charakterom a pokojným prostredím vhodný aj na chalupu, veľký pozemok za domom / orná pôda cca 0,5 ha je výzvou pre pestovanie rastlín, ovocných stromov, chov zvierat, farmárčenie.

Maklér:

makler
Zdenka Koreňová
0915 900 989
adreality-ZVNC-adreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.