Rekreačný domček s krásnou záhradou v obci Pozdišovce

Cena:
85 000,00 €
Kraj: Košický kraj
Okres: Michalovce
Obec: Pozdišovce
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 3
Podlahová plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 2151 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
ID inzerátu: 2017185458
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme vidiecky 3 izbový rodinný dom s garážou a peknou záhradou, situovaný v obci vzdialenej len 5 km od okresného mesta Michalovce.
Pozemok spolu má výmeru 2 151 m2, šírka pozemku je 17 m, mierne svahovitý pozemok, oplotený.
Dom je prízemná stavba tehlovej konštrukcie, v pôvodnom stave, plechová strešná krytina, zavedená elektrina, plyn, voda je zavedená v dome z verejného zdroja, odpadové vody sú zvedené do žumpy, prípojka na verejnú kanalizáciu je pred domom, kúrenie je lokálne plynovými pecami. Okná sú pôvodné drevené, v prednej časti opatrené vonkajšími roletami, dvere sú drevené, podlahy v dome sú betónové, v kúpeľni keramické obklady a dlažby, na chodbe mozaiková dlažba.
Dispozične dom pozostáva z troch obytných miestnosti, kuchyne, špajze vedľa kuchyne, kúpeľne s WC, prepojovacia chodba, v zadnej časti je garáž a hospodársky objekt.
Dom je situovaný v tichom prostredí, medzi okolitou zástavbou rodinných domov, využívaný je len rekreačne, vhodný na chalupu.
Veľká záhrada je výzvou pre pestovanie rastlín, ovocných stromov, drevín, záhradkárčenie, priestor pre relax, bazén, športovisko, detské hry, chov domácich zvierat alebo nový stavebný projekt.

Maklér:

makler
Zdenka Koreňová
0915 900 989
adreality-ZVNC-adreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.