Rodinný dom v obci Budkovce

Cena:
89 990,00 €
Kraj: Košický kraj
Okres: Michalovce
Obec: Budkovce
Ulica:
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Počet miestností: 6
Podlahová plocha: 200 m2
Plocha pozemku: 800 m2
Energ. certifikát: Nemá
Balkón: áno
Loggia: áno
Terasa: áno
ID inzerátu: 2017185462
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Predáme dvojpodlažný, čiastočne podpivničený, 6 izbový rodinný dom s garážou a pozemkom v celkovej výmere 800 m2.
Obec Budkovce je vzdialená 15 km od okresného mesta Michalovce, má 1500 obyvateľov, v obci sa nachádza materská škola, základná škola, pošta, zdravotné stredisko, zubná ambulancia, lekáreň, farnosť, futbalové ihrisko, nákupné strediska, známe sú rybníky, park. Dom sa nachádza na ceste k rybníkom.

Dispozičné riešenie domu:
- v prízemí: vstupná chodba, otvorená obývacia izba s prechodom na terasu a prepojovaciu chodbu, kuchyňa, dve izby, WC, schodisko
- na poschodí sa nachádzajú tri spálne s terasou, priestranná kúpeľňa s WC
- v suteréne je špajza a kotolňa, sklad

Rodinný dom je murovaná stavba z klasických materiálov - tehla, kváder z 80 - tych rokov, pôvodné drevené okná a dvere. Podlahy sú betónové s PVC krytinou, dlažba v kúpeľni a WC, schodisko - travertínové dlaždice, drevené obklady, zábradlia, v predsieni drevený nábytok na mieru. Dom je napojený na verejný rozvod vody, elektrinu, odpadové vody sú zvedené do žumpy, zrealizované je ústredné kúrenie plynovým kotlom, doplnkové kúrenie krbová pec v obývacej izbe

Dom je v pôvodnom, dobrom technickom stave, ponúka nadčasové dispozičné riešenie, zaujímavé interiérové prvky, priestranné slnečné obytné miestnosti, kryté terasy.
Na pozemku sa nachádza samostatne stojaca garáž, sklad, krytý prístrešok, skleník. V záhrade sa nachádzajú ovocné stromy, vinič, kry.

Stavba je výzvou pre nový modernizačný projekt, veľkorysé obytné priestory sú vhodné pre väčšiu rodinu s deťmi alebo pre dvojgeneračné bývanie.

Maklér:

makler
Zdenka Koreňová
0915 900 989
adreality-ZVNC-adreality.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.