O  spoločnosti

Naša realitná kancelária je rodinná firma založená v roku 2004  a  našu pozíciu na trhu staviame  na poskytovaní aktuálnych a objektívnych informácii o nehnuteľnostiach, kvalitných profesionálnych  služieb a budovaní úzkych vzťahov s klientami tak,  aby sme boli   vždy  ich   PRVOU  VOĽBOU  pri riešení realitných potrieb.

Na trhu s nehnuteľnosťami poskytujeme služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom všetkých typov nehnuteľnosti - rezidenčných, komerčných, rekreačných ako aj doplnkových služieb spojených s vybavením hypotekárneho úveru.

Mnohí z Vás kupujú alebo predávajú po prvykrát, často ide o zložité transakcie kedy na predávanej nehnuteľnosti viazne záložné právo a kupujúci chce financovanie riešiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, množia sa exekúcie pre nesplácanie záväzkov, preto zvažujte či to zvládnete bez potrebných skúsenosti.

Každý obchodný prípad je iný, a preto SME TU PRE VÁS VŽDY ak potrebujete zrealizovať predaj za optimálnu cenu,  v reálnom čase alebo ak plánujete  investíciu do realít.

Vieme ako postupovať v rôznych situáciach a najmä ako obchod zjednodušiť a vyhnúť sa nepríjemnostiam.

Máme dostatok skúsenosti, 15 ročnú prax  v realitách, odborné  predpodklady  a používame overené a premyslené  pracovné  postupy pre úspešnú realizáciu každej obchodnej transakcie.

 

Sme pripravení  Vám kedykoľvek poradiť  a pomôcť. 

 

Tím  

AD REALITY  s.r.o.