O spoločnosti

Naša realitná kancelária je rodinná firma založená v roku 2004 a našu pozíciu na trhu staviame na poskytovaní aktuálnych a objektívnych informácii o nehnuteľnostiach, kvalitných profesionálnych služieb a budovaní úzkych vzťahov s klientami tak, aby sme boli vždy ich PRVOU VOĽBOU pri riešení realitných potrieb.

Na trhu s nehnuteľnosťami poskytujeme služby spojené s kúpou, predajom a prenájmom všetkých typov nehnuteľnosti - rezidenčných, komerčných, rekreačných ako aj doplnkových služieb spojených s vybavením hypotekárneho úveru.

Mnohí z Vás kupujú alebo predávajú po prvykrát, často ide o zložité transakcie kedy na predávanej nehnuteľnosti viazne záložné právo a kupujúci chce financovanie riešiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, množia sa exekúcie pre nesplácanie záväzkov, preto zvažujte či to zvládnete bez potrebných skúsenosti.

Každý obchodný prípad je iný, a preto SME TU PRE VÁS VŽDY ak potrebujete zrealizovať predaj za optimálnu cenu, v reálnom čase alebo ak plánujete investíciu do realít.

Vieme ako postupovať v rôznych situáciach a najmä ako obchod zjednodušiť a vyhnúť sa nepríjemnostiam.

Máme dostatok skúsenosti, 18 ročnú prax v realitách, odborné predpodklady a používame overené a premyslené pracovné postupy pre úspešnú realizáciu každej obchodnej transakcie.

 

Sme pripravení Vám kedykoľvek poradiť a pomôcť.

 

Tím

AD REALITY s.r.o.