Vlastníte nehnuteľnosť a plánujete ju predať ?
Aktuálne realitný trh praje kupujúcim, ak majú zabezpečené finančné zdroje na kúpu majú si z čoho vyberať . PONUKA nehnuteľnosti NA PREDAJ prevažuje nad DOPYTOM / záujmom o kúpu.
Zadať inzerát s fotografiami v dnešnej dobe už nestačí, na prvom mieste je PÚTAVÁ PREZENTÁCIA, ktorá zaujme kupujúcich.
Dobre stanovená PREDAJNÁ CENA je druhým krokom k úspešnému predaju. Správne určiť predajnú cenu nehnuteľnosti pomôže stanoviť skúsený predajca realít, ktorý vychádza z vlastných databáz a nie z ponukových cien v inzerátoch, lebo ponuková a realizačná cena nehnuteľnosti býva rozdielna.
Ďalším krokom je naplánovať PREDAJNÚ STRATÉGIU, marketingové kampane, udržiavať a aktualizovať inzerciu nehnuteľnosti na realitnom trhu.
Nestratiť záujemcu o kúpu je ďalším dôležitým krokom v obchodnom procese, preto oceníte komunikačné, vyjednávacie a argumentačné schopnosti SKÚSENÉHO MAKLÉRA a tiež znalosť pracovných postupov, ktoré dovedú obchodný prípad od rezervácie k uzatvoreniu predaja, zaplateniu kúpnej ceny a prevodu práv vlastníctva.
Každý obchodný prípad je iný, mnohí z Vás kupujú alebo predávajú po prvýkrát, často ide o zložité transakcie kedy na predávanej nehnuteľnosti viazne záložné právo a kupujúci chce financovanie riešiť prostredníctvom hypotekárneho úveru, množia sa exekúcie pre nesplácanie záväzkov, preto zvažujte či to zvládnete sami, bez potrebných skúsenosti.
Pridajte sa medzi našich spokojných klientov a využite naše služby, spoluprácu pri predaji nehnuteľnosti.


Ste developer alebo vlastníte prémiové nehnuteľnosti ?
Zaslúžite si tie najlepšie služby - odborné poradenstvo, profesionálnu prezentáciu, predajnú stratégiu, cielené marketingové kampane, právny servis, overené pracovné postupy, komunikačné a predajné zručnosti maklérov. Zabezpečíme vám pohodový a úspešný priebeh celého obchodného procesu. Neváhajte nás kontaktovať.


Vlastníte nehnuteľnosť a chcete ju prenajímať ?
PRENAJÍMATEĽOM dnešná situácia na realitnom trhu praje, nájmy bytov sú žiadaným artiklom.
Prípravu nehnuteľnosti na prenájom, znalosti práv a povinnosti nájomcu aj prenajímateľa, rizík spojených s nájmom, Vám poskytne skúsený, odborne pripravený maklér.
Záujemcov o prenájom je treba starostlivo vyberať, získavať referencie, pripraviť zmluvné podmienky nájmu.
Zverte nám prenájom vašej nehnuteľnosti a postaráme sa o pohodový priebeh tejto obchodnej záležitosti počas celej doby trvania nájmu.

Napíšte nám